Danties implanto struktūra

Dantų implantai yra amžinai baltų dantų gražios šypsenos garantija.

Danties implantas yra labai mažas, kelių mm skersmens kieto titano sraigtelis, sriegiamas į žandikaulį, kad visais atžvilgiais visam gyvenimui pakeistų prarasto natūralaus danties šaknį ir tęstų svarbias jos funkcijas.

Suprantama, kiekvieno paciento dantų ir jų šaknų dydžiai nebūtinai vienodi, todėl Nobel Biocare ženklo implantų, su kuriais Kaune dirba UAB „Angitia“, yra labai gausi įvairovė. Todėl atsakingai užtikriname, kad kiekvieno paciento kiekvienam dantukui arba dantų tiltui pritaikome danties implantą individualaus reikiamo dydžio ir formos.

Dantų implantai yra amžinai baltų dantų gražios šypsenos garantija

Danties implanto pagrindinės dalys:

Danties implanto pagrindinės dalys
Danties implanto pagrindinės dalys
Danties implanto pagrindinės dalys
  1. Danties vainikėlis – estetiškas ir tvirtas, visiškai pakeičiantis bet kurį prarastąjį dantį su visomis jo funkcijomis.
  2. Danties vainikėlio atrama sujungia implanto sraigtelį su danties vainikėliu iš vidaus ir jos nesimato.
  3. Danties implanto sraigtelis, įsuktas į žandikaulį buvusiojo danties šaknies vietoje, tampriai suauga su kaulu, ir jo t. p. nesimato.
  4. Dantenos.
  5. Žandikaulio kaulas, suaugantis su danties implanto sraigteliu.

Keraminis dantukas

Keraminis dantukas

Keraminis danties vainikėlis, pagamintas iš tvirto balto cirkonio oksido, atkuriamas ant atramos viršaus, savo išvaizda, dydžiu ir forma identiškas prarastajam arba dar gražesnis ir labiau tinka prie turimų dantų.

Pagal konkrečią burnos situaciją ir dantuko vietą danties vainikėlis gali būti gaminamas ir iš kitų tvirtų, estetiškų bemetalės keramikos medžiagų, kurias parenka odontologas kartu su pacientu.

Danties vainikėlio atrama

Danties vainikėlio atrama, prisukama ant implanto viršaus, sujungia dirbtinį dantuką su vienu implantu arba dantų tiltą su keliais implantais. Atrama tarp implantavimo etapų gali būti atsukama, pvz., prireikus laikinąjį dantuką pakeisti nuolatiniu arba pažeistą dantuką keičiant kitu (panaudojus dirbtinius dantis ne pagal paskirtį, traumų atveju ir pan.). Kad pacientas nepatirtų nepatogumų, - Nobel Biocare gamintojas sukūrė papildomą atramą ON1, tvirtinamą tarp danties implanto sraigtelio ir vainikėlio atramos.

Danties vainikėlio atrama su prisukamu varžteliu

Danties vainikėlio atrama su prisukamu varžteliu pagal kaulo arba šaknies kryptį.

ON1 atrama apsaugo dantenas nuo pažeidimo, o žandikaulio kaulą – nuo tirpimo

ON1 atrama apsaugo dantenas nuo pažeidimo, o žandikaulio kaulą – nuo tirpimo.

Kūginė atramos jungtisPakeiskite savo aprašymu

Kūginė atramos jungtis.

Danties vainikėlio atrama yra labai svarbi danties implanto detalė, įtakojanti būsimojo dantuko dydį, kryptį, formą bei dantenų linijos formavimą kiekvienu individualiu atveju. Ypač svarbu tinkamai įvertinti burnos situaciją, jei dantukas prarastas anksčiau, pradėjęs tirpti žandikaulio kaulas, o ypač, - jei dėl to yra suplonėjusios ir įdubusios dantenos. Kiekvienam pacientui danties vainikėlių atramos yra individualios, nes dantų forma, kryptis, sukandimas, žandikaulio lankas t. p. yra individualūs.

Nobel Biocare skirtingų formų ir dydžių atramų keli pavyzdžiai iš daugelio

Nobel Biocare skirtingų formų ir dydžių atramų keli pavyzdžiai iš daugelio.

Tik labai patyręs odontologas gali parinkti kiekvienam pacientui tinkamą vainikėlio atramą, ant kurios dantukas įkomponuojamas taip, tarsi būtų idealiai taisyklingai išdygęs pats. Šią svarbią tiesą patvirtina UAB „Angitia“ odontologų sėkmingo implantavimo patirtis nuo 2001 m. ir gražiais, tvirtais atkurtais dantimis patenkinti pacientai.

Danties vainikėlio atrama, kaip ir pats implanto sraigtelis, dažniausiai gaminama iš tvirto lyg plienas, tik beveik 2 k. už plieną lengvesnio nerūdijančio titano arba iš tvirto balto cirkonio oksido.

Danties implanto struktūra

Nors cirkonio oksido atramos brangesnės nei titano, tačiau priekinių dantų implantavimui vienareikšmiai siūlome būtent cirkonio oksido atramas.

Ant baltos atramos danties vainikėliai atrodys baltesni, o su paciento amžiumi galimai pradėjus trauktis dantenoms, - atsidengęs atramos kraštelis bus balto cirkonio, ne plieno spalvos titano. Visai kaip natūralių dantų atveju.

Nobel Procera ženklo dantų vainikėliai gaminami iš balto cirkonio oksido kartu su atrama kaip viena nedaloma monolitinė implanto detalė.

Tai fantastiška šio ženklo kokybė, nes viena detalė bus visada patvaresnė už sujungtas dvi dalis, juo labiau, - kai ta detalė pagaminta iš tvirto, balto cirkonio oksido.

Tuomet iš titano lieka tik pats danties implanto kūnas - visiškai „pasislėpęs“ žandikaulio kaule mažytis sraigtelis.

Danties implanto kūnas – sraigtelis

Danties implanto kūnas – mažytis lengvo, tvirto titano sraigtelis, - draugiška žmogaus organizmui danties implanto detalė, - įsriegta į žandikaulio kaulą tvirtai su juo suauga ir visą likusį žmogaus gyvenimą pakeičia danties šaknį ir visas jos funkcijas.

Nobel Biocare skirtingų dydžių, proporcijų, „išpjovų“, sriegių formų bei jungčių keli pavyzdžiai iš daugelio

Nobel Biocare skirtingų dydžių, proporcijų, „išpjovų“, sriegių formų bei jungčių keli pavyzdžiai iš daugelio. Pirmojo iš kairės danties implanto jungtis yra išorinė, būdinga ilgiesiems dantų implantams; kitų implantų sraigtelių jungtys yra vidinės.

Svarbu pabrėžti, kad danties implanto paviršiaus plotas sriegių ir išpjovų pagalba „sukonfigūruotas“ ir subalansuotas taip, kad visiškai prilygtų konkretaus prarastojo danties šaknies paviršiaus plotui, jų tarpe – ir dvišaknių bei trišaknių krūminių dantų šaknų paviršiaus bendram plotui, ir atlaikytų konkrečiam dantukui arba dantų tiltui skirtą kramtymo krūvį.

Dantų implantavimui titanas pirmą kartą panaudotas 1952 m. Švedijoje, visiškai pateisinęs mokslininko išradėjo lūkesčius, nes tarnavo pacientui visą jo gyvenimą, apie 40 tolesnių amžiaus metų. Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ specialistų implantavimo Nobel Biocare dantų implantais įvairia metodika patirtis nuo 2002 m. , o su kitų įmonių gamintojų dantų implantais dirbame nuo 2001 metų.