Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Dantų vainikėlių patvarumas

Odontologijos klinikoje „Angitia“ kiekvieno paciento burnos situaciją prieš dantų implantavimą galima planuoti skaitmeninių technologijų pagalba, ir tai - viena esminių priežasčių, padedančių atkurti dirbtinius dantų vainikėlius labai tobulus, pritaikytus kiekvienam pacientui pagal likusiųjų dantų dydį, formą, spalvą, kryptį, dantenų duobutę ir individualią veido bei žandikaulių anatominę sandarą.

Dirbtinių dantų vainikėlių, arba karūnėlių, pagrindinės grupės yra dvi: šiuolaikiniai bemetalės keramikos ir mažiau populiarūs metalo keramikos vainikėliai

Dirbtinių dantų vainikėlių, arba karūnėlių, pagrindinės grupės yra dvi: šiuolaikiniai bemetalės keramikos ir mažiau populiarūs metalo keramikos vainikėliai.

Bemetalės keramikos vainikėliai ant implantų - tvirti, patvarūs, patikimi

Estetiškas bemetalės keramikos danties vainikėlis, identiškas savo išvaizda prarastajam ir patikimai atkuriantis kramtymo funkciją, ant danties implanto tvirtinamas atramos ir mažyčio varžtelio pagalba.

Bemetalės keramikos dantų karūnėlės, arba vainikėliai, ant implantų gaminami kiekvienam pacientui individualiai. Tvirti ir gražūs vainikėliai, sumodeliuoti kompiuterinio planavimo dėka, tarsi nuosavi dantys idealiai įsikomponuoja į buvusiojo danties vietą. Visiškai nesiskirdami savo išvaizda nuo likusiųjų natūralių dantų ir naudojami pagal paskirtį, bemetalės keramikos vainikėliai ant dantų implantų patikimai tarnauja visą žmogaus gyvenimą.

Bemetalės keramikos vainikėliai ant implantų - tvirti, patvarūs, patikimi

Pabrėžtina, kad danties vainikėlis, arba karūnėlė, ant implanto nesukelia jokių kitokių pojūčių, nei natūralūs dantys. Nebent, jei danties nebuvo ilgesnį laiką, tai „atsiradus“ karūnėlei ant implanto, sugrįžta ir komfortas, nes vėl juntama natūrali ir įprasta visų dantų lanko struktūra.

Dantų implantams ir vainikėliams keliami išskirtiniai tvirtumo reikalavimai, nes turi atlaikyti galimai stipresnę sukandimo jėgą, nei natūralių dantų. Dantų implantai su dirbtiniu vainikėliu yra negyvi, neturi nervų galūnėlių receptorių, todėl patys „negali vertinti“ kramtymo jėgos rizikos. Turint omeny, kad dirbtiniai dantys skirti maisto kramtymui, tad ką kramtyti naujais dirbtiniais dantimis, belieka įvertinti savo nuožiūra.

Žmogus atlieka iki 1400 kramtymo judesių per dieną ir iki 500 000 - 550 000 per metus. Ne mažesniam krūviui paskaičiuoti ir dirbtiniai dantų vainikėliai, todėl, jei naudojami pagal paskirtį, jie praktiškai neįveikiami. Tokie pat vainikėliai tvirtinami ir ant dantų likučių, ant kaiščių arba ant kulties. Todėl išsaugoti nors mažiausius sugydomus dantų likučius labai svarbu.