Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Danties implanto struktūra

Dantų implantai yra amžinai baltų dantų gražios šypsenos garantija.

Danties implantas yra labai mažas, kelių mm skersmens kieto titano sraigtelis, sriegiamas į žandikaulį, kad visais atžvilgiais visam gyvenimui pakeistų prarasto natūralaus danties šaknį ir tęstų svarbias jos funkcijas.

Suprantama, kiekvieno paciento dantų ir jų šaknų dydžiai nebūtinai vienodi, todėl Nobel Biocare ženklo implantų, su kuriais Kaune dirba UAB „Angitia“, yra labai gausi įvairovė. Todėl atsakingai užtikriname, kad kiekvieno paciento kiekvienam dantukui arba dantų tiltui pritaikome danties implantą individualaus reikiamo dydžio ir formos.

Dantų implantai yra amžinai baltų dantų gražios šypsenos garantija

Danties implanto pagrindinės dalys:

Danties implanto pagrindinės dalys
Danties implanto pagrindinės dalys
Danties implanto pagrindinės dalys
  1. Danties vainikėlis – estetiškas ir tvirtas, visiškai pakeičiantis bet kurį prarastąjį dantį su visomis jo funkcijomis.
  2. Danties vainikėlio atrama sujungia implanto sraigtelį su danties vainikėliu iš vidaus ir jos nesimato.
  3. Danties implanto sraigtelis, įsuktas į žandikaulį buvusiojo danties šaknies vietoje, tampriai suauga su kaulu, ir jo t. p. nesimato.
  4. Dantenos.
  5. Žandikaulio kaulas, suaugantis su danties implanto sraigteliu.

Keraminis dantukas

Keraminis dantukas
Keraminis dantukas

Keraminis danties vainikėlis, pagamintas iš tvirto balto cirkonio oksido, atkuriamas ant atramos viršaus, savo išvaizda, dydžiu ir forma identiškas prarastajam arba dar gražesnis ir labiau tinka prie turimų dantų.

Pagal konkrečią burnos situaciją ir dantuko vietą danties vainikėlis gali būti gaminamas ir iš kitų tvirtų, estetiškų bemetalės keramikos medžiagų, kurias parenka odontologas kartu su pacientu.