Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Implantų įvairovė, garantijos

Dantų implantų gamintojų pasaulyje yra apie 200 įmonių ir apie 300 gaminamų dantų implantų pavadinimų. Kaip ir visų sričių produktų, taip ir dantų implantų, pagalbinių implantavimo priemonių bei dantų implantavimo metodikų kokybė yra įvairi - nuo labai aukštos iki labai prastos.

Dantų implantų modelių įvairovė

Nobel Biocare išskirtinai svarbi dantų implantų modelių gausa, užtikrinanti sklandų dantų implantavimą kiekvienu individualiu arba unikaliu atveju.

Paskaičiuota, kad Nobel Biocare yra 500 skirtingų dantų implantų variantų. Tai reiškia, kad praktiškai kiekvieno paciento individualiai situacijai yra dantų implantas, kurį gamina Nobel Biocare, ir tai - ypatingai svarbus privalumas.

Dantų implantavimo metodikų įvairovė

Kiekviena dantų implantų įmonė gamintoja parengia ir implantavimo metodiką, pritaikytą būtent konkrečios įmonės gaminamų dantų implantams.

Dantų implantavimo metodikų įvairovė

Nobel Biocare dantų gamintojo apie 50 metų patirtis bei didelės investicijos į pažangiausių technologijų kūrimą leidžia taikyti unikalias ir visiškai pasiteisinusias realiame gyvenime patentuotas šio ženklo dantų implantavimo metodikas.

Ilgųjų dantų implantų Zygoma implantavimas į skruostikaulį - sėkmingai pakeitęs sudėtingą žandikaulio kaulo priauginimą, ženkliai taupantis paciento pinigus ir laiką (1 diena vietoje 6-10 mėn.) Šią implantavimo metodiką taiko apie 30 įmonių Europoje, iš jų 2 (dvi) Lietuvoje, kurių viena - UAB „Angitia“ (2014 m. duomenys).

Dantų implantų garantija - visam žmogaus gyvenimui

Dantų implantų garantija - visam žmogaus gyvenimui

Sėkmingo dantų implantavimo rezultato pagrindas – ne tik implantuojančiojo odontologo profesionalumas, bet ir pačių dantų implantų kokybė.

Dantų implantai Nobel Biocare patvarumu prilygsta natūraliems dantims arba juos pranoksta, tačiau dantų implantai nėra jautrūs, todėl privalu patiems suprasti, ką kandame.

Neįvertinus kramtomo daikto tvirtumo ir nusilaužus danties implanto dantuką galima kreiptis praktiškai į bet kurią iš 70-ies pasaulio šalių odontologijos kliniką, dirbančią būtent su Nobel Biocare dantų implantais. Tokią galimybę suteikia šio ženklo dantų implantus patvirtinanti kortelė, kurią implantų savininkas gauna sulig pirmaisiais dantų implantais. Tai labai patogu prireikus odontologo paslaugų pacientams, išvykusiems į užsienį.