Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Kokybė, patirtis, patvarumas

Nobel Biocare Holding AG

Kauno odontologijos klinika „Angitia“ nuo 2002 m. atstovauja vienam žinomiausių pasaulyje aukščiausios kokybės dantų implantų ir visų jų dalių gamintojui Nobel Biocare Holding AG, kurio centras yra įsikūręs Šveicarijos mieste Ciūriche.

Tai pirmoji pasaulyje įmonė, maždaug prieš 50 metų pradėjusi gaminti dantų implantus ir sukūrusi ne tik eilę patentuotų unikalių implantų bei jų dalių, bet ir visame pasaulyje žinomų ir tobulinamų dantų implantavimo metodikų, sėkmingai plečia veiklą iki šiol.

Dantų implantų gamintojo patirtis, pozicionavimas rinkoje

Dantų implantų ir jų implantavimo paslaugų kokybė dažniausiai siejama su kaina. Tačiau nebūtinai. Todėl, apsisprendus implantuoti dantis, siūlome rinktis dantų implantus ir implantuojančią odontologijos kliniką labai atidžiai, detaliai išsiaiškinus nors esminius klausimus apie dantų implantų gamintojo ir implantuojančios įmonės ženklo žinomumą ir patikimumą.

Dantų implantų gamintojo patirtis, pozicionavimas rinkoje
Dantų implantų gamintojo patirtis, pozicionavimas rinkoje

Dantų implantų kokybė ir kaip juos priima organizmas

Dantų implantų Nobel Biocare patvarumas

Dantų implantų Nobel Biocare patvarumas prilygsta natūralių dantų tvirtumui. Skirtumas tarp dantų implantų ir nuosavų dantų yra tik toks, kad dantų implantai nėra jautrūs jokiems poveikiams, todėl privalu protu suvokti, ką kandame. Dantų implantai nepritaikyti atidarinėti metaliniais dangteliais butelių, kramtyti lazdynų ar graikinių riešutų kevalus, traiškyti vamzdinius kaulus bei kitais rizikingais būdais išbandyti dirbtinių dantų patvarumą.

Neįvertinus kramtomo daikto tvirtumo ir nusilaužus danties implanto dantuką galima kreiptis į bet kurios pasaulio šalies odontologus, dirbančius būtent su Nobel Biocare dantų implantais. Tokią galimybę suteikia šio ženklo dantų implantus patvirtinanti kortelė, kurią implantų savininkas gauna sulig pirmaisiais dantų implantais. Tai labai patogu pacientams su Nobel Bocare ženklo dantų implantais, prireikus odontologo paslaugų užsienyje.