Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Danties implanto kūnas – sraigtelis

Danties implanto kūnas – sraigtelis

Danties implanto kūnas – mažytis lengvo, tvirto titano sraigtelis, - draugiška žmogaus organizmui danties implanto detalė, - įsriegta į žandikaulio kaulą tvirtai su juo suauga ir visą likusį žmogaus gyvenimą pakeičia danties šaknį ir visas jos funkcijas.

Svarbu pabrėžti, kad danties implanto paviršiaus plotas sriegių ir išpjovų pagalba „sukonfigūruotas“ ir subalansuotas taip, kad visiškai prilygtų konkretaus prarastojo danties šaknies paviršiaus plotui, jų tarpe – ir dvišaknių bei trišaknių krūminių dantų šaknų paviršiaus bendram plotui, ir atlaikytų konkrečiam dantukui arba dantų tiltui skirtą kramtymo krūvį.

Danties implanto sraigtelio tamprų sukibimą su žandikaulio kaulu užtikrina implanto šiurkštus, grūdėtas paviršius, kurį tvirtai „apraizgo“ žandikaulio kaulo ląstelės, ir danties implantas su kaulu suauga tarsi nedaloma visuma, tarsi buvusiojo danties natūrali šaknis.

Nobel Biocare skirtingų dydžių, proporcijų, „išpjovų“, sriegių formų bei jungčių keli pavyzdžiai iš daugelio

Nobel Biocare skirtingų dydžių, proporcijų, „išpjovų“, sriegių formų bei jungčių keli pavyzdžiai iš daugelio. Pirmojo iš kairės danties implanto jungtis yra išorinė, būdinga ilgiesiems dantų implantams; kitų implantų sraigtelių jungtys yra vidinės.

Dantų implantavimui titanas pirmą kartą panaudotas 1952 m. Švedijoje, visiškai pateisinęs mokslininko išradėjo lūkesčius, nes tarnavo pacientui visą jo gyvenimą, apie 40 tolesnių amžiaus metų. Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ specialistų implantavimo Nobel Biocare dantų implantais įvairia metodika patirtis nuo 2002 m. , o su kitų įmonių gamintojų dantų implantais dirbame nuo 2001 metų.

Noras dantų implantų garantija suteikiama visam gyvenimui, tačiau nereiškia, kad implantai „atleidžia“ jų savininką nuo reguliarios, nors kartą per metus, burnos higienos bei dantų priežiūros. Implantuotus dantis svarbu prižiūrėti ir saugoti nuo mechaninių traumų ne prasčiau, nei nuosavus. Esant prastai burnos higienai gali grėsti dantenų uždegimas, arba periimplantitas, kurio rezultatas – atsipalaidavę dantų implantai pan., kaip atsipalaiduoja ir po to prarandami nuosavi dantys dėl periodontito. Abiem atvejais dažniausia priežastis - netinkama dantų priežiūra.