Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Danties vainikėlio atrama

Danties vainikėlio atrama, prisukama ant implanto viršaus, sujungia dirbtinį dantuką su vienu implantu arba dantų tiltą su keliais implantais. Atrama tarp implantavimo etapų gali būti atsukama, pvz., prireikus laikinąjį dantuką pakeisti nuolatiniu arba pažeistą dantuką keičiant kitu (panaudojus dirbtinius dantis ne pagal paskirtį, traumų atveju ir pan.). Kad pacientas nepatirtų nepatogumų, - Nobel Biocare gamintojas sukūrė papildomą atramą ON1, tvirtinamą tarp danties implanto sraigtelio ir vainikėlio atramos.

Danties vainikėlio atrama su prisukamu varžteliu

Danties vainikėlio atrama su prisukamu varžteliu pagal kaulo arba šaknies kryptį.

ON1 atrama apsaugo dantenas nuo pažeidimo, o žandikaulio kaulą – nuo tirpimo

ON1 atrama apsaugo dantenas nuo pažeidimo, o žandikaulio kaulą – nuo tirpimo.

Kūginė atramos jungtisPakeiskite savo aprašymu

Kūginė atramos jungtis.

Danties vainikėlio atrama yra labai svarbi danties implanto detalė, įtakojanti būsimojo dantuko dydį, kryptį, formą bei dantenų linijos formavimą kiekvienu individualiu atveju. Ypač svarbu tinkamai įvertinti burnos situaciją, jei dantukas prarastas anksčiau, pradėjęs tirpti žandikaulio kaulas, o ypač, - jei dėl to yra suplonėjusios ir įdubusios dantenos. Kiekvienam pacientui danties vainikėlių atramos yra individualios, nes dantų forma, kryptis, sukandimas, žandikaulio lankas t. p. yra individualūs.

Nobel Biocare skirtingų formų ir dydžių atramų keli pavyzdžiai iš daugelio

Nobel Biocare skirtingų formų ir dydžių atramų keli pavyzdžiai iš daugelio.

Tik labai patyręs odontologas gali parinkti kiekvienam pacientui tinkamą vainikėlio atramą, ant kurios dantukas įkomponuojamas taip, tarsi būtų idealiai taisyklingai išdygęs pats. Šią svarbią tiesą patvirtina UAB „Angitia“ odontologų sėkmingo implantavimo patirtis nuo 2001 m. ir gražiais, tvirtais atkurtais dantimis patenkinti pacientai.

Danties vainikėlio atrama, kaip ir pats implanto sraigtelis, dažniausiai gaminama iš tvirto lyg plienas, tik beveik 2 k. už plieną lengvesnio nerūdijančio titano arba iš tvirto balto cirkonio oksido.

Danties implanto struktūra

Nors cirkonio oksido atramos brangesnės nei titano, tačiau priekinių dantų implantavimui vienareikšmiai siūlome būtent cirkonio oksido atramas.

Ant baltos atramos danties vainikėliai atrodys baltesni, o su paciento amžiumi galimai pradėjus trauktis dantenoms, - atsidengęs atramos kraštelis bus balto cirkonio, ne plieno spalvos titano. Visai kaip natūralių dantų atveju.

Nobel Procera ženklo dantų vainikėliai gaminami iš balto cirkonio oksido kartu su atrama kaip viena nedaloma monolitinė implanto detalė.

Tai fantastiška šio ženklo kokybė, nes viena detalė bus visada patvaresnė už sujungtas dvi dalis, juo labiau, - kai ta detalė pagaminta iš tvirto, balto cirkonio oksido.

Tuomet iš titano lieka tik pats danties implanto kūnas - visiškai „pasislėpęs“ žandikaulio kaule mažytis sraigtelis.