Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Dantų vainikėliai Nobel Procera

Nobel Procera balto cirkonio danties vainikėlis, atrama ir jungiamoji dalis, kaip viena nedaloma danties implanto detalė, kartu su „Angitia“ klinikos profesionalia odontologų patirtimi užtikrina tvirtų dantų balčiausio žiemos sniego spalvą visam gyvenimui.

Kauno odontologijos klinika UAB „Angitia“ yra Nobel Biocare atstovė Lietuvoje, turinti teisę dirbti su visais Nobel Biocare patentuotais naujausiais produktais bei pažangiausiomis unikaliomis šio ženklo dantų implantavimo metodikomis, jų tarpe – ir su Nobel Procera dantų vainikėliais bei atramomis.

Kad Nobel Procera dantų vainikėliai ir implantų atramos gaminamos toje pačioje Švedijos Nobel Biocare gamykloje kartu su dantų implantų sraigteliais ir užtikrina labai tikslų visų implanto dalių bei vainikėlio suderinamumą, - tik vienas iš daugelio šio ženklo produktų ypatingai aukštos kokybės požymių.

Unikalus Nobel Procera išradimas, - dantų vainikėlis su bazine dalimi, vainikėlio atrama ir jungiamąja atramos dalimi viename monobloke, sugrąžinęs aukščiausiame lygmenyje milijonams viso pasaulio žmonių prarastus dantis, gražias šypsenas, gyvenimo kokybę ir džiaugsmą. Tai ir yra Nobel Procera unikalumo esmė – kelios danties implanto dalys vienoje nedalomoje detalėje.

Dantų vainikėliai Nobel Procera

Nobel Procera dantų vainikėlio bazinė dalis, gaminama iš balto cirkonio oksido kartu su atramos jungtimi kaip vientisas monoblokas, yra išskirtinis Nobel Biocare patentuotas unikalus produktas, užtikrinantis 100% dantų vainikėlio ir atramos patvarumą. Nes viena monolitinė danties vainikėlio ir atramos dalis yra ir visada bus ženkliai tvirtesnė, nei tokia pati kitų implantų gamintojų detalė, sudaryta iš tokių pačių atskirų dalių.

Nobel Procera ženklo unikalios struktūros, tvirtumo ir grožio vainikėliai

Nobel Procera ženklo unikalios struktūros, tvirtumo ir grožio vainikėliai

1.Danties vainikėlis
2. ir 3 -atrama
4. Atramos jungtis (kaklelis)
5. Danties implanto sraigtelis
6. Žandikaulio kaulas
7. Dantenos

Nobel Procera ženklo unikalios struktūros, tvirtumo ir grožio vainikėliai

Nobel Procera nemonolitiniais dantų vainikėliais be atramų protezuojami implantuoti dantys; vainikėliai tvirtinami ant titano bei cirkonio oksido atramų

Nobel Procera ženklo unikalios struktūros, tvirtumo ir grožio vainikėliai

1. Danties vainikėlis
2. ir 3 -vainikėlio atramos nesimato, ji dantuko viduje
4. Jungties nesimato, ji sraigtelio viduje
5. Danties implanto sraigtelis
6. Žandikaulio kaulas
7. Dantenos

Kai Nobel Procera jungiamoji detalė ir vainikėlis – vienas vienetas, - implantuoti dantys atrodo estetiškiau, mes nėra plieno spalvos titano žiedelių, kurie galėtų matytis, kartu su amžiumi galimai pradėjus trauktis dantenoms, jei vainikėlio atrama būtų iš titano.

Atrama iš cirkonio oksido yra labai tvirta, estetiška, ir visada bus balta. Nėra net prielaidų, kad, susitraukus dantenoms, atsidengs metalo spalvos atramos žiedas, nes šioje atramoje metalo tiesiog nėra. Tik balto cirkonio oksido tvirti dantys ir tokia pati atrama kartu puošia kiekvieną šypseną, kol gyvena žmogus.

Nobel Biocare ir Nobel Procera dantų vainikėliai gaminami iš tvirto ir balto lyg šviežias žiemos sniegas cirkonio

Nobel Biocare ir Nobel Procera dantų vainikėliai gaminami iš tvirto ir balto lyg šviežias žiemos sniegas cirkonio.

Svarbu paminėti, kad Nobel Procera ženklo dantų vainikėliai ir atramos pagal rinkos poreikius gaminami ne vien tik monolitiniai, bet ir iš atskirų dalių, o atraminė implanto dalis gali būti gaminama atskira ir iš titano, ir iš cirkonio oksido, kaip kitų gamintojų. Tačiau kiti dantų implantų ir vainikėlių gamintojai iki šiol (2017 m.) dar nepradėjo gaminti iš cirkonio oksido monolitinio dantų vainikėlio kartu su jungiamąja atramos dalimi pagal individualius poreikius.

Kiti dantų implantų įmonės gamina standartines atramas ir vainikėlius, matomus specialiuose kataloguose, ir pacientui reikalingi dantys taikomi prie esamų pagamintų dantų vainikėlių ir atramų dydžių bei formų. O Nobel Procera ženklo danties vainikėlio apdailos, bazinės jo dalies ir atramos monolitas gaminamas kiekvienam pacientui pagal konkrečius individualius duomenis - dantenų duobutę (ložę), danties plotį, aukštį, kryptį ir visus kitus konkrečius matmenis. Todėl viso Nobel Procera vainikėlio su bazine dalimi bei apdaila ir atrama monobloko konfigūracija yra individuali – tokia, kokia reikalinga kiekvieno paciento patogumui.

Toks Nobel Procerą ženklo pranašumas kitų gamintojų atžvilgiu pacientui labai svarbus. Nes yra naudojimosi patogumo skirtumas, kai individualūs žmogaus poreikiai taikomi prie kitų gamintojų jau pagaminto produkto ir kai produktas taikomas prie žmogaus poreikių.

Standartiškai dirbtinio danties vainikėlis gaminamas iš 2-jų dalių, - bazinė dalis su apdaila ir vientisa arba 2-jų dalių atrama; 2-jų dalių atramą sudaro viršutinė dalis, ant kurios tvirtinamas vainikėlis, ir jungiamoji atramos dalis tarp vainikėlio atramos ir danties implanto sraigtelio. Atrama gaminama iš titano arba cirkonio, tačiau gali būti viena dalis iš titano, – dažniausiai jungiamoji, - o kita dalis, esanti dantuko viduje, dažniau gaminama iš cirkonio.

Daugiau informacijos apie Nobel Procera cirkonio oksido dantų vainikėlių išskirtinumą bei svarbą pacientams, pasirinkusiems šio ženklo gamintoją ir odontologijos kliniką „Angitia“ implantuotoją.