Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantavimas

Dantų protezavimas

Implantavimas ir kitos paslaugos

Dantų implantavimas arba implantacija

Dantų implantavimas, arba implantacija, yra nesudėtinga odontologinė procedūra, sugrąžinanti ne tik dantis, bet kartu su jais – ir gyvenimo kokybę. Danties implantas sriegiamas vietoje danties šaknies ištrauktos tuomet, kai šaknies neįmanoma panaudoti tolesniam danties atkūrimui kitais būdais.

Pabrėžiame, kad UAB „Angitia“ odontologai netraukia nei dantų, nei dantų šaknų dėl konkrečios metodikos taikymo paties fakto, kad esantys dantys „netrukdytų“ tą metodiką operatyviai taikyti (pvz., „Visi ant 4“). Priešingai, - mūsų odontologai stengiasi išsaugoti, kiek įmanoma, nors mažiausius danties likučius, jei tik yra galimybė juos sugydyti ir vietoje danties implanto pasiūlyti kitus dantų atkūrimo sprendimus, detaliau aprašytus www.dantu-protezavimas.info.

Apsisprendusiems prarastus dantis atkurti dantų implantacijos būdu siūlome rinktis odontologą - implantuotoją ne iš vieno varianto, kad įsitikinti, kiek iš tikrųjų ir dėl kokių priežasčių būtina šalinti dantų ir vietoje jų sriegti dantų implantus. Suprantama, svarbu išsiaiškinti ir kaip galimai skirtingas implantų kiekis su pačia implantavimo procedūra įtakos gydymo ir implantavimo kainą. Daugiau apie dantų implantavimą skaitykite šiame puslapyje.

Kitos paslaugos

Daugiau nei 20-ies metų Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ įvairių sričių specialistų aukšta kvalifikacija ir patirtis leidžia profesionaliai atlikti žemiau išvardintas odontologijos paslaugų grupes, pristatytas www.angitia.lt.

Angitia paslaugos

Profesionali „Angitia“ klinikos odontologų pagalba užtikrina sveikus savo pacientų dantis, kaip puikios gyvenimo kokybės neatsiejamą dalį.